Červenec 2009

new moon☼

24. července 2009 v 11:58 | ♥♥Eliss♥♥

AHOJKY LIDIČKY JA SE UŽ NAMUŽU DOČKAT AŽ SE K NAM DOSTANE NEW MOON A CO VY?? TAKY SE UŽ TEŠITE ???????????????? ja hrozne no ale jasob se mi ioc nelibí ale to je jedno našla sem na netu parek plagatku tak se mrknete zatim pphttp://images2.fanpop.com/images/photos/4900000/new-moon-new-moon-movie-4909367-510-755.jpg
http://www.clevver.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/new_moon_poster_bella.jpg

♥♥animka♥♥

23. července 2009 v 20:53 | Eliss
Image and video hosting by TinyPic

Mem mylujici sbrnka ♥♥♥

23. července 2009 v 20:25 | Eliss |  sbb
ahojky mam první sb


Obrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//music3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. TeryQezka ♥ GO Obrázek “http://www.pixelsduh.com/graphics/images/music//music3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


LoRRie ♥GO


Spuffy ♥GO

tenten-ketrin ♥ GO

foto z natačení

21. července 2009 v 15:15 | Eliss |  my kecy
Ostatní fotky najdete v CČ

now moon

21. července 2009 v 15:09 | Eliss |  twilight
Nemohla jsem si pomoct.. tenhle "plakát" se mi fkt líbil..xD Asi nejvíc z těhletěch co se tu objeví...:)Ten zbytek je jako obvykle v CČ


Co víme o Emmettovi?=o)

21. července 2009 v 12:21 | Eliss |  Emmett Cullen
Celé jméno: Emmett McCarty Cullen
Narozen:1915
Přeměněn:
 • 1935 (20 let)
 • Carlisle
Pochází z: Tennessee
Popis: velký-195 cm , svalnatý, tmavé vlnité vlasy
Něco o něm: V roce 1935 byl člověk-Emmett lovit v horách, když ho napadl mědvěd. Před jistou smrtí ho zachránila Rosalie, když ho doslova vzala medvědovi a odnesl ke Carlisleovi, aby ho pro ní přeměnil. Nebyla si totiž jistá, jestli by ho nezabila sama... Když mu Carlisle vysvětlil, co se s ním stalo nebyl ani trochu rozrušený. Sám to okomentoval takhle: "Ale kdyby Carlisle a Rose, můj anděl, byli upíří, jak šatné by to mohlo být?" Emmettovi dělali zpočátku pravidla trochu prblém a párkrát se napil lidksé krve, ale nakonec to zvládl.
Vzal si Rosalii - několikrát. Občas žijí s Rosalií sami bez ostatních Cullenových. Kupodivu je jeho oblíbené zvíře-potrava- medvěd.

o Edwardovi

21. července 2009 v 12:20 | Eliss |  Edward Cullen
Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Narozen: 1901 v Chicagu
Proměněn:
 • 1918
 • Carlisle - umíral na španělskou chřipku
Rodina:
 • otec - Anthony Masen
 • matka - Elizabeth Masenová
Trochu z jeho historie: Za svého ldského života měl zelené oči- stejné jako jeho matka. Edward Masen starší zemřel při první vlně španělské chřipky. Jeho matka vydržela skoro až dokonce a svoje šance na přežití mařila, tím, že se ze svého lůžka starala o Edwarda, který na tom byl hůř než ona a neměl moc velké šance. Carlisle myslel, že zemře dřív než ona. To se ale nestalo. Před svojí smrtí Elizabeth požádla Carlisla, aby Edwarda zachránil, vypadala, že ví, že on to nějakým jí neznámým způsobem dokáže. A protože Carlisle věděl, že Edward už nikoho nemá a on sám se cítil velmi osamělý tak Edwarda proměnil. Po pár letech měl Edward něco jako "upíří pubertu" =o) a opustil Esmé s Carlislem. Začal se živit lidskou krví, ale pouze vrahů a podobných pochybných existencí. Po pár letech už to nemohl vydržet - slyšel totiž myšlenky svých obětí as začínal na tom být podobně jako Jasper- a tak se vrátil "domů" Carlisle s Esmé ho přijali s otevřenou náručí.

Jasper

21. července 2009 v 12:19 | Eliss |  Jasper Hale
Celé jméno: Jasper Whitlock Hale
Přezdívky: Jazz
Narozen: 1844(+/- rok) v Houstonu v Texasu
Proměněn:
 • 1816
 • Maria

Něco o něm: Jasper v 17 letech vstoupil do armády - lhal, tvrdil, že je mu 20 a díky jeho vysoké postavě mu to vyšlo. Jasper měl na lidi velký vliv a tak se brzy stal nejmladším majorem v celém Texasu - a to nikdo neznal jeho skutečný věk. Při plnění jednoho úkolu potkal na cestě 3 ženy- Mariu, Netie a Lucy. Předpokládal, že jsou to tulačky a chtěl jim pomoct. Dohadovali se a on tušil, že ty řeči o jeho zabtí myslí vážně. Nedokázal však utéct. Učili ho ženy chránit a ne se jich bát. Ty tři spolu nebyli dlouho a pospolu je držela jenom touha po moci a pomstě. Jaspera proměnila Maria, protože se ostatní báli, že by ho místo toho zabili. Jasper byl z jejich upíří armády nejsilnější a brzy dostal ostatní novorozené na starost. S touto armádou a Jasperovou pomocí Maria ovládla většinu Texasu a severní Mexico. První rok a půl přežil ze dvaatřiceti vojáků jediný- Peter. Vyhráli, ale také prohrávali. Nakonec se proti Marii a Jasperovi otočili i Netie s Lucy. Tuhle bitvu vyhráli a vládu nad Monterrey, ale Jasperův stav se od té doby zhoršoval. Jednou když likvidovali novorozené se Peter zastal jedné upírky- Charlotte. Jasper jim pomohl utéct a o pár let později se k nim přidal. V té době na tom byl psychicky dost blbě, protože cítil to samé co jeho oběť než jí zabil... Nakonec utekl i od Petera s Charlotou a jednou v baru našel Alici, která jeho problém vyřešila. Společně se potom přidali ke Cullenům. Jasperův stav se od té doby co potkal Alici začal zlepšovat.

Něco o Rosalii

21. července 2009 v 12:18 | Eliss |  Rosalie Hale
Celé jméno: Rosalie Lilian Hale
Narozena: 1925 v Rochestu
Přeměněna:
 • 1933(18 let)- někdy ke konci dubna
 • Carlisle
Rodina:
 • otec: pracovník v bance
 • matka: udržovala dům a děti v pořádku
 • sourozenci: dva mladší sourozenci
Něco z její historie: Rose byla za svého lidského života krásná a jak sama říká velmi povrchní. v osmnácti letech chtěl manžela, dům se služebnictvem a dítě. Její kamarádka Vera si vzala ve svých sedmnácti letech tesaře a po roce se jim narodil chlapec- Henry. Tehdy poprvé Rosalie pocítila závist. v té době žila ve městě jedna velmi bohatá rodina- ironí osudu se jmenovali Kingovi. Royce King vlastnil skoro všechny výnosné podniky ve městě, včetně banky, ve které pracovali Rosaliin otec. Jeho syn, Royce King II uviděl Rosalii v bance a ihned se mu zalíbila. Toho večera Rose přišli první růže. Potom chodili pravidelně každý večer. Jednou Rosalii řekl, že má oči jako filaky a od té doby chodili kromě růží právě i fialky. Vypadalo to, že Rose se má splnit všechno, po čem toužila. Neznali se s Roycem ani dva měsíce a už byl zasnoubení... Po chvíli se začala plánovat velkolepá svatba a Rose už Veře nezáviděla, naopak jí bylo kamarádky trochu líto. Jednou šla zase za Verou na návštěvu a když se vracela zpátky byla už tma a nakonec dubna i velká zima. Byla pár ulic od jejího domu, když si všimla skupinky řádně opilých můžů. Ignorovala je, dokud na ni jeden z nich nezavolal jménem. Po chvíli v něm Rose poznala ROyce a pár jeho přátel. Znásilnili ji a nechali ležet umírající na ulici. Náhodou byl poblíž Carlisle a ucítil lidskou krev byl zvědavý a šel se podívat co se stalo. Naše Rosalii a vzal jí k sobě domů, kde ji kousnul. Edward tím nebyl zrovna nadšený, ale nakonec souhlasil. Když se Rose probrala vysvětlili jí, co se z ní stalo. Rosalie si vymyslela pomstu. zabila nejdříve všechny Roycovi přátele z té noci a jeho samotného si nechala až nakonec. Na ten den si vypůčila svatební šaty a sehrála dokonalé divadýlko. I přes tyhle vraždy- celkem jich bylo sedm( Royce, jeho čtyři kamarádi a dva Roycovi bodyguardi)- Rose nikdy nepila lidskou krev. O něco pozdějin ašla na lovu Emmetta, který neměl žádnou šanci přežít. Rosalie ho sebrala medvědovi a běžela s ním ke Carlisleovi, aby ho pro ní proměnil. Ti dva se do sebe zamilovali a několikrát se vzali. V Zatmění se Rose Belle přizná, že tehdy zachránila Emmetta proto, že byl až neskutečně podobný Veřinému Henrymu.

Něco o Esmé

21. července 2009 v 12:14 | Eliss |  Esmé Cullen
Celé jméno: Esmé Anne Platt Evenson Cullenová
Narodila se: roku 1895 v Ohiu
Přeměnena: 1921- kousnul ji Carlisle

Popis: Karamelová barva vlasů, 167,5cm vysoká, restauruje starožitnosti
Trochu z historie: Roku 1911 si pádem ze stromu zlomila nohu. Odvezli ji do nemocnice, kde ji ošetřoval Carlisle. Za měsíc na to Carlisle z města zmizel. Ona se z tohoto zážitku nikdy nezotavila. Nikdyn na něj nezapomněla.
Esmé byla jako jediná z jejích kamarádek, kdo se ještě neprovdal. Chtěla jít dělat učitelku a přestěhovat se na západ, ale její otec to nepovažoval za vhodné. Muž a syn rodinného přítele Charles Evenson si ji chtěl vzít a otec k tomu Esmé donutil. Nemilovala ho, ale nevzpouzela se. Roku 1917- bylo jí 22- si ho vzala a téměř ihned zjistila, že to bylo špatné rozhodnutí. Navenek se choval jako slušný muž, ale doma se změnil a Esmé týral. ROdiče jí poradili aby mlčela abyla dál jeho manželkou. Když ho povolali do první světové války-Esmé se ulevilo. Když se roku 1919 vrátil bylo to neskutečné peklo.
Krátce po jeho návratu Esmé přišla na to, že je těhotá. To pro ní bylo něco jako znamení pro to, aby utekla. Nechtěla, aby dítě vyrůstalo v takovém prostředí. Roku 1920 uskutečnila svůj útěk a přestěhovala se k sestřenici do Milwaukee, později, když se její rodiče dozvěděli, kde žije, se přestěhovala dáol na sever. Lehce zde zapadla- hrála jednu z válečných vdov."Potom chvíli učila někde poblíž Ashlandu. Následkem plicní infekce roku 1921 její dítě zemřelo a nešťastná Esmé se rozhodla zabít skokem z útesu. Přivezli ji a dali jí rovnou do márnice. Nikdo si nevšiml, že ještě žije. tam jí našel Carlisle, který si ji pamatoval jako veselou 16-ti letou dívku a nechtěl, aby zemžela a tak ji kousnul.
Když po třech dnech bolestí otevřela oči a uviděla Carlisleův obličej, na který nikdy nezapomněla, utišila se. Ani jí moc nerozhodil fakt, že se stala upírem, ale nebyla na tom tak dobře jako Emmett. Přesto ale byla šťasná, že je s mužem- no dobře upírem- svých snů. Vždyjky měla mateřské pudy a nikdy se úplně nevyrovnala se smrtí svého novorozeného dítět a tak v rodině Cullenových zaujala roli matky.

Alice Cullen

21. července 2009 v 12:13 | Eliss |  Alice Cullen
Celé jméno: Alice Mary Brandon Cullen
Datum a místo narození: 1901, Biloxi-Mississippi
Přeměněna:1920
 • bylo jí devatenáct
 • upír pracující v blázinci, ve ktrém Alice byla
Zvláštní schopnosti: vidí do budoucnosti
Vzhled: podobná elfovi, měří 147,5cm, hubená, jemné rysy, krátké černé rozježené vlasy a samozřejmě bledá
Manžel: Jasper Hale
Sestra za jejího lidského života: Cynthia
Trochu z historie:Kvůli její schopnosti byla celý svůj lidský žovot zavřená v blázinci. Chtěl jí ulovit James( mimochodem je to ten stejný co jde ve Stmívání po Belle). Alicin přítel, pracovník blázince a upír v jednom jí kousnul, aby jí zachránil. To naštvalo Jamese a naoplátku zabil onoho upíra. Alice se o třídenních mukách probrala a byla sama. Nepamatovala si nic ze vého lidského života, tedy ani to, kdo ji stvořil. Jenom díky její schopnosti se z ní nestala úplná divoška. Vypěstovala si sama jakési svědomí- nelovila lidi. Roku 1948 našla, zásluhou svých schopností, a pomohla JAsperovi, který měl tou dobou deprese z toho čím je. Jasper s Alicí se vzali- narozdíl od Emmetta s Rosalií-jenom jednou.Společně s Jasperem a opět díky její schopnosti našli roku 1950 Cullenovi

Carlisle

21. července 2009 v 12:09 | Eliss |  Carlisle Cullen
Tak tady je pár obrázků Carlislea.... Snažím se dodat obrázky ke všem u kterých je ještě nemám takže dneska by se to tu mělo hemžit obrázaka... =o)
Obrázek Carlislea na baseballu...=o)


A tady máme Carlislea přímo v nemocnici.... =o)

ahojky

20. července 2009 v 22:17 | Eliss |  my kecy
ahoj lidi
libi se vam dess jestli ano je to bezva a jestli ne je to blby
zitra sem přidam vice članku tak zatim pp

zkk

20. července 2009 v 18:01

Nabiram sb

20. července 2009 v 13:39 sbb
ahojky lidi tento blog sem si založila dness požadala sem o dess takže dess bude doufmam jinejj
a ted nabiram sbb

1.přezdivka
2.adresa tweho blogu
3.Welcome