Něco o Esmé

21. července 2009 v 12:14 | Eliss |  Esmé Cullen
Celé jméno: Esmé Anne Platt Evenson Cullenová
Narodila se: roku 1895 v Ohiu
Přeměnena: 1921- kousnul ji Carlisle

Popis: Karamelová barva vlasů, 167,5cm vysoká, restauruje starožitnosti
Trochu z historie: Roku 1911 si pádem ze stromu zlomila nohu. Odvezli ji do nemocnice, kde ji ošetřoval Carlisle. Za měsíc na to Carlisle z města zmizel. Ona se z tohoto zážitku nikdy nezotavila. Nikdyn na něj nezapomněla.
Esmé byla jako jediná z jejích kamarádek, kdo se ještě neprovdal. Chtěla jít dělat učitelku a přestěhovat se na západ, ale její otec to nepovažoval za vhodné. Muž a syn rodinného přítele Charles Evenson si ji chtěl vzít a otec k tomu Esmé donutil. Nemilovala ho, ale nevzpouzela se. Roku 1917- bylo jí 22- si ho vzala a téměř ihned zjistila, že to bylo špatné rozhodnutí. Navenek se choval jako slušný muž, ale doma se změnil a Esmé týral. ROdiče jí poradili aby mlčela abyla dál jeho manželkou. Když ho povolali do první světové války-Esmé se ulevilo. Když se roku 1919 vrátil bylo to neskutečné peklo.
Krátce po jeho návratu Esmé přišla na to, že je těhotá. To pro ní bylo něco jako znamení pro to, aby utekla. Nechtěla, aby dítě vyrůstalo v takovém prostředí. Roku 1920 uskutečnila svůj útěk a přestěhovala se k sestřenici do Milwaukee, později, když se její rodiče dozvěděli, kde žije, se přestěhovala dáol na sever. Lehce zde zapadla- hrála jednu z válečných vdov."Potom chvíli učila někde poblíž Ashlandu. Následkem plicní infekce roku 1921 její dítě zemřelo a nešťastná Esmé se rozhodla zabít skokem z útesu. Přivezli ji a dali jí rovnou do márnice. Nikdo si nevšiml, že ještě žije. tam jí našel Carlisle, který si ji pamatoval jako veselou 16-ti letou dívku a nechtěl, aby zemžela a tak ji kousnul.
Když po třech dnech bolestí otevřela oči a uviděla Carlisleův obličej, na který nikdy nezapomněla, utišila se. Ani jí moc nerozhodil fakt, že se stala upírem, ale nebyla na tom tak dobře jako Emmett. Přesto ale byla šťasná, že je s mužem- no dobře upírem- svých snů. Vždyjky měla mateřské pudy a nikdy se úplně nevyrovnala se smrtí svého novorozeného dítět a tak v rodině Cullenových zaujala roli matky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama