Říjen 2009

STAR: Robert Pattinson - "Nechci být jen upírem!

16. října 2009 v 14:56 | ♥♥Eliss♥♥

STAR: Robert Pattinson - "Nechci být jen upírem!"

STAR: Robert Pattinson -
Zdroj: Bauermedia
Milostnému životu, možná nejžádanějšího herce světa, prý sláva spojená se Ságou Twilight, rozhodně nepomohla.
"Zezačátku jsem to nebral vážně, pak mi ale došlo, že všechny ty šílející fanynky netouží po Robertovi, ale po Edwardovi," svěřil se Robert Pattinson (23) s tím, že když nějakou fanynku pozval na rande, bylo hodně složité jí vysvětlit, že není upír.

Přestože pozornost zuřivých fanynek je opravdu nekonečná, Rob zůstává klidný a těší se na celosvětovou premiéru New Moon. "Nejsem hlavní postavou druhého filmu, budu se objevovat především v Belliných snech" vysvětlil filmový Edward a dodal: "Hvězdou New Moon je Taylor Lautner, takže předpokládám, že teď se pozornost přesune na něj."

"Moje role bude tentokrát jen vedlejší, a to je důvod, proč se cítím tak volný. Myslím, že bez toho tlaku ze strany fanoušků se mi bude pracovat mnohem lépe na dalším pokračování," svěřil se Rob. Přestože mu hraní sexy upíra opravdu jde, nechce být zařazován jen do mystické škatulky.

A to se mu daří. Nedávno totiž natočil film, kde hlavními postavami jsou malíř Salvador Dalí a básník Federico Garcia Lorca a jde tam o zamilovaný románek mezi nimi. "Objevím se na plátně v postelové scéně dřív s chlapem než s holkou," zasmál se Rob.

Další "jinou" rolí je protějšek Emilie de Ravin ve snímku Remeber Me. "Natočil jsem hodně filmů, takže nemůžu být jen sladkým upírem," řekl na závěr Rob.