Listopad 2009

dleskovka na dipíky

6. listopadu 2009 v 8:55 | ♥♥Eliss♥♥ |  bleskovka
1.jak je
2.maš rada twilight
3.kolik je hodin
4.co na dípík
5.pp


STARS: Robert Pattinson dostal "kopačky"!

5. listopadu 2009 v 19:33 | ♥♥Eliss♥♥

Místo svatby konec vztahu!
Krutou zprávu přinesl americký časopis OK! Magazine všem fanouškům ságy Twilight. Hlavní hvězdy Robert Pattinson (23) a Kristen Stewart (19), kteří spolu ještě před týdnem sdíleli jeden hotelový pokoj, se rozešli!

Proč? Rob bral vztah příliš vážně. "Požádal Kristen o ruku," prozradil jeden člen natáčecího štábu a dodal: "Kristen mu na to ale řekla, že chce pauzu!"

Sama Kristen přiznala, že ze strany Roba cítila obrovský tlak: "Měla jsem pocit, že se dusím!" Filmová Bella chce totiž trávit mnohem víc času s přáteli a rodinou. "Na vážné chození jsem ještě moc mladá," přiznala Kristen.

K rozchodu navíc přispělo i to, že natáčení Twilight Eclipse se chílí ke konci a Rob s Kristen se neustále dohadovali o tom, kde budou žít po něm. "Určitě se chci vrátit do Anglie" nechal se slyšet Robert, zatímco filmová Bella tvrdila: "Chci dál žít v Los Angeles."

"Schodli jsme se, že to je dost důvodů k rozchodu," svěřila se Kristen s tím, že rozhodně nechtěli, aby jejich vztah dospěl do fáze, kdy se na sebe nebudou moct při natáčení ani podívat. "Chceme se dál přátelit. Bylo by škoda, aby fanoušci Twilight přišli o hlavní hrdiny, proto jsme vztah raději ukončili," vysvětlil na závěr Rob.